Dlaczego warto posiadać stronę internetową?

W czasach gdzie czas płynie coraz szybciej przenieśliśmy poszukiwania potrzebnych nam rzeczy czy usług do internetu. Jedno miejsce gdzie już teraz można znaleźć dosłownie wszystko, i prawie wszystko zrobić. Każda firma, sklep czy drobny przedsiębiorca, który chce pozyskać nowych klientów musi prędzej czy później pokazać się w sieci. Tutaj z ratunkiem przychodzi Twoja własna strona internetowa, choć niepozorna i mało doceniania w czasach Facebook-a ma ona ogromny wpływ i daje jeszcze większe możliwości w dotarciu do klientów.
 
Jeszcze masz wątpliwości ?
 
 

Oto kilka powodów, dla których warto zainwestować w stronę internetową. Zwiększa wiarygodność firmy.

Niski koszt pozyskania klienta
Utworzenie i skonfigurowanie strony tak, by była widoczna w sieci to jednorazowy koszt zależny od funkcjonalności i trudności jej wykonania. Istnieją szeregi zadań mające na celu zwiększenie jej widoczności są one jednak opcjonalne. W przeciwieństwie do reklam google czy FB, które generują koszty ciągłe.
 
Jest dostępna zawsze
W przeciwieństwie do ludzi strona internetowa pracuje 24h na dobę. Nie śpi nie chodzi na przerwy nie bierze urlopu. O każdej porze dnia czy nocy klienci mogą sprawdzić interesujące ich aspekty jak i dokonywać zamówień. A przy odpowiednim zaprogramowaniu funkcji komunikatora nawet odpowiadać na pytania odwiedzających stronę.
 
Ułatwia kontakt
Jedną z najprzyjemniejszych funkcjonalności strony jest aktywny formularz kontaktowy, który zbiera wszystkie zapytania od osób zainteresowanych w jednym miejscu. Można również podłączyć go pod messenger i odpowiadać na pytania w czasie rzeczywistym.
 
Demonstruje ofertę
Kto lubi opowiadać tą samą historię wielokrotnie ? O ile nie jest to historia bohaterstwa lub pierwszego poznania oczywiście. Strona internetowa posiada nieograniczoną możliwość prezentacji pełnych ofert jak i pojedynczych produktów. Od zdjęć z opisem po animacje, filmy czy demonstracje wideo. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.
 
Zapewnia globalny zasięg
Możliwość odwiedzenia strony jest nieograniczony i każda osoba z dostępem do Internetu może ją zobaczyć,
 
Dodatkowo:
  • Zwiększa możliwości reklamy,
  • Pozwala analizować ruch i interakcje na niej,
  • Oszczędza Twój czas,
  • Automatyzuje niektóre działania,
  • Buduje pozytywną relację z klientem,
  • Jest wizytówką Twoich działań w sieci.
 
Plusów można by wymieniać i wymieniać ale myślę, że więcej nie trzeba.
 
Jeżeli zastanawiasz się czy opłaca Ci się inwestować w stronę internetową napisz do mnie a wspólnie przeanalizujemy wszelkie scenariusze i możliwości. Dobierzemy również odpowiednie działania, by Twój biznes odniósł sukces. Pamiętaj miarą sukcesu jest czas jaki mu poświęcasz.
Poniżej zachęcam was do odwiedzenia i zobaczenia kilku projektów, które miałem przyjemność realizować.
 
Strony:
a jest ich o wiele więcej 😃
 
Nie czekaj działaj ! Pierwszy krok zawsze jest najtrudniejszy dlatego zróbmy go razem 😃

Kontakt