Co najcześciej chodzi Ci po głowie

Warto wiedzieć

Poniżej znajdziesz odpowiedzi lub porady na najczęściej zadawane pytania przez osoby, z którymi współpracuję.

strony internetowe

Koszt strony internetowej jest rożny w zależności od potrzeb i ilości informacji na niej. Obecnie dobrze skonfigurowana i przystosowana strona wizytówka zaczyna się w granicach 800-900 zł za projekt zaś sklepy internetowe ze wstępną integracją dostawców i płatności od 2000-2300 zł

Na start potrzeba pomysłu i chęci 😀

Zanim zaczniemy tworzyć stronę warto pomyśleć o domenie oraz hostingu. Identyfikacji marki i to w jakim kierunku Twoja firma chce się rozwijać. Napisz do mnie a wspólnie stworzymy plan działania niech Twój telefon stanie się pierwszym krokiem na drodze do zaistnienia w sieci.

Trzeba pamiętać, że strona musi widnieć w sieci więc miejsce w niej należny również wykupić. Coroczna opłata to koszt domeny, hostingu i certyfikatu SSL koszty są różne jednak dzięki mojej współpracy z jednym z topowych dostawców, mogę zagwarantować Ci atrakcyjną i uczciwą cenę już nawet od 60 zł za pierwszy rok.

Inne koszty zależą już od Ciebie i tego ile materiału na stronę posiadasz czy chcesz tworzenie tekstów zlecić komuś czy wolisz zrobić je po swojemu. Czy interesuje Cię logo czy już może posiadasz je od jakiegoś czasu. Zadzwoń a cały koszt omówimy na pierwszym darmowym spotkaniu.

Inne

Możliwości wsparcia jest wiele, to dość obszerna nazwa. Pomogę Ci w każdym zakresie działania od dbania o Twoje sociale, modernizację strony, tworzenie artykułów czy dbanie o Twój kalendarz.

Dlaczego wirtualny asystent ? w przeciwieństwie do pracownika na etacie płacisz za faktyczny czas pracy więc zamiast opłacać biuro, prąd, ubezpieczenia i 160h pracy wydajesz namiastkę tego na faktyczny czas i organizację pracy.

Pozycjonowanie tak naprawdę kosztuje czas i chęci. Jest to proces, którego nie da się wypracować w tydzień czy miesiąc. Jeżeli ktoś Ci gwarantuje złote góry, w krótkim czasie lepiej uważaj.

Pokaże Ci wszelkie formy darmowe jak i płatne a to czy o temat zadbasz sama/sam zależy tylko od Ciebie. Zajrzyj co jakiś czas na mój blog, gdzie będę zdradzał tajemnice działąnia algorytmów Google czy podstawowe pojęcia związane z SEO.

Dzięki współpracy z bardzo dobrymi i rzetelnymi podwykonawcami, pierwsze szkice projektu strony możesz zobaczyć już nawet w trakcie pierwszego tygodnia. Całkowity czas jest różny i może trwać od kilku dni do kilku tygodni. Przez cały okres trwania prac otrzymasz raporty jak i dostęp do podglądu strony, by widzieć postęp na bieżąco.

Kontakt